Echipa Noastra

Andreea Winkler
Andreea Winkler
Group Aapc Dezvoltare - Activitate in domeniul imobiliar din anul 2011, 9 ani de experienta

Telefon Fix: 0232215216
Telefon Mobil:
Email: andreea.winkler@pro-casa.ro

vezi toate ofertele
Catalin Ciobanu
Catalin Ciobanu
Group Aapc Dezvoltare - Activitate in domeniul imobiliar din anul 1999, 21 de ani de experienta

Telefon Fix: 0232.215.216
Telefon Mobil: 0722.771.800
Email: catalin.ciobanu@pro-casa.ro

vezi toate ofertele
Catalin Rata
Catalin Rata
Unique Building Offices - Activitate in domeniul imobiliar din anul 1993, 27 ani ani de experienta

Telefon Fix: 0232.215.216
Telefon Mobil: 0724.301.302
Email: catalin.rata@pro-casa.ro

vezi toate ofertele
Luminita Budurin
Luminita Budurin
Group Aapc Dezvoltare - Activitate in domeniul imobiliar din anul 2017, 3 ani de experienta

Telefon Fix: 0232.215.216
Telefon Mobil: 0799.638.441
Email: luminita.budurin@pro-casa.ro

vezi toate ofertele
Mădălina Albu
Mădălina Albu
Unique Building Offices

Telefon Fix: 0232.215.216
Telefon Mobil: 0756.190.899
Email: unique@pro-casa.ro

vezi toate ofertele
Ovidiu Petrila
Ovidiu Petrila
Group Aapc Dezvoltare - Activitate in domeniul imobiliar din anul 1999, 21 de ani de experienta

Telefon Fix: 0232.215.216
Telefon Mobil: 0745.909.451
Email: ovidiu.petrila@pro-casa.ro

vezi toate ofertele